Petícia „Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti!“

Autor: Aliancia za rodinu Adresáti: Národná rada SR, Poslanci NR SR, Vláda SR

Vážená Národná rada SR,
Vážená vláda SR,
Vážení poslanci Národnej rady SR,

Denník SME dňa 7.7.2019 zverejnil viaceré články, ktoré podľa nášho názoru pomáhajú zvyšovať akceptáciu pedofílie v spoločnosti.

Vyvolali búrku spravodlivého hnevu. Emócia spravodlivého hnevu však splní svoj účel až vtedy, keď povedie k riešeniam.

21247 podpísaných. Dosiahnime podpisov!
Pred odoslaním podpisu musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete obeťami stali.

 

Joseph Overton popísal, ako boli úplne opovrhnutiahodné myšlienky nakoniec legislatívne ukotvené.   Podľa „Overtonovho okna“ existuje pre každú myšlienku alebo spoločenský problém tzv. „okno možností“. V rámci neho je možné alebo nie je možné o myšlienke široko diskutovať, otvorene ju podporovať, propagovať a snažiť sa ju legislatívne ukotviť. Okno sa posúva zo štádia „nemysliteľného“ teda verejnej morálke úplne cudzieho a úplne zavrhnutiahodného do štádia „aktuálnej politiky“  t. j  stáva sa široko posudzovaným, prijímaným masovým vedomím a nakoniec fixovaným zákonom. Postupná systémová aplikácia je efektívna preto, lebo  jej pomáha nenápadnosť pôsobenia na spoločnosť, ktorá sa stáva jej obeťou.

Jediný spôsob, ako taktiku zastaviť je zatvorenie „okna možností“ a úplné ukončenie diskusie jednoznačným odmietnutím s jasnými sankciami.

Dovoľujeme Vás preto požiadať, aby ste podľa druhu  svojich ústavných kompetencií navrhli a prijali doplnenie:

 1. trestného zákona, ktorým sa zavedie trestnosť propagácie pedofílie, zoofílie, nekrofílie, kanibalizmu, incestu alebo sexuálnych deviácií,
 2. trestného zákona, ktorým sa medzi extrémistické materiály zahrnú aj materiály obhajujúce, podporujúce, schvaľujúce alebo podnecujúce pedofíliu, zoofíliu, nekrofíliu, kanibalizmus, incest alebo sexuálne deviácie.
 3. zákona o pedagogických zamestnancoch ako aj iných zákonov upravujúcich povinnosti zamestnancov pracujúcich s deťmi o povinné absolvovanie psychotestov, zameraných na odhalenie pedofílie a iných sexuálnych deviácií,
 4. zákona o pedagogických zamestnancoch ako aj iných zákonov upravujúcich povinnosti zamestnancov pracujúcich s deťmi, ktoré zakotví ako podmienku výkonu povolania pre prácu s deťmi  úspešné absolvovanie psychotestov preukazujúcich, že osoba netrpí pedofíliou či inou sexuálnou deviáciou.

 

Podobne ako abstinujúci alkoholik nemôže byť zamestnaný pri ochutnávaní alkoholu, nemôže byť pedofil zamestnaný pri práci s deťmi.

Pri deťoch sa riziko nepripúšťa. Prevencia sexuálneho násilia na deťoch si vyžaduje prijať ďalšie nástroje. Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete obeťami stali. Dovoľujeme si Vás požiadať o to, aby ste vzhľadom na závažnosť tohto problému spracovali tieto návrhy  a  prerokovali  doplnenia zákonov v skrátenom legislatívnom konaní.

Petíciu zostavil: 

Aliancia za rodinu, Gorkého 15, Bratislava, osoba oprávnená konať s orgánmi verejnej moci: JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD., Chorvátska 199, 90081 Šenkvice, nar. 3.6.1976

 

Aktuálne petície

Nesúhlaste s ratifikáciou Protokolu č. 12 a nezaťahujte Slovensko do súdneho aktivizmu ESĽP!

32 13 345

Nesúhlaste s ratifikáciou Protokolu č. 12 a nezaťahujte Slovensko do súdneho aktivizmu ESĽP!

Vážená vláda Slovenskej republiky, Európsky súd pre ľudské práva čelí najvážnejšej kauze vo svojej histórii a bezprecedentnému skompromitovaniu, keď...

Zobraz petíciu
Neznižujte úroveň demokracie a úctu k Národnej rade SR

8 10 078

Neznižujte úroveň demokracie a úctu k Národnej rade SR

Vážený pán predseda vlády SR, vážený pán predseda Národnej rady SR, vážení predsedovia strán vládnej koalície, Vážený pán predseda strany Sloboda a So...

Zobraz petíciu
Rešpektujme rodinný život policajtiek a policajtov

3 724

Rešpektujme rodinný život policajtiek a policajtov

Vážené ministerstvo, Nový odborový zväz polície a osoby podpísané pod týmito hromadnými pripomienkami navrhujú nasledovné zmeny v nižšie citovanom ...

Zobraz petíciu

Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

35 názorov na podpis

 • J

  Nikto sa nerozčuľuje, pokojne si ideme cestou.

 • Ján

  každá podpora nenormálnosti je cesta do pekla…cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami

 • Marek

  nechápem, že na Slovensku nevieme podpisať peticiu proti zvrátenosti. Z 5 milionového národa 20 tisíc hlasov … Máme otrávenu vodu alebo??????

 • Jakub Žemlička

  Priatelia. Zachovajte pokoj. Situacia je vážna, ale tí čo toto robia, len vypúšťajú balóniky, také malé provokácie. Toto nie je vážna diskusia, oni to neberú vážne. Len chcú aby o tom bola vážna diskusia a to je to otvorené Overtonovo okno.

 • alaasedfmos

  a to mimo volieb nemoze clovek podpisat peticiu alebo v com mas problem?

 • Svaty Tomas

  a co symbolicky kanibalizmus v kostoloch.

 • SS

  Do kostola nechodím, som skôr agnostik, ale tu ide o zdravý rozum. Toto je už cez čiaru. Dávno som sa pýtal, kde sa zastavia požiadavky liberálov, keď im povolíme všetky homo veci. No už je jasné, že nikde. Každá zvrátenosť je dobrá a treba im nakresliť červenú čiaru!

 • Janko Hrasko

  Ake volby ? Ja sa zo slubou a populizmu nenajem.

 • Anonym

  spravne

 • Peter

  K zneuzivaniu deti najcastejsie dochadza v okruhu najblizssej rodiny, casto je to stryko, bratranec, rodinny znamy, otcim, niekedy dokonca vlastny otec. Budeme raz vsetci musiet robit psychologicke testy, aby sme mohli vychovavat vlastne deti?

 • Jozef

  Učitelia a iní zamestnanci v školách, by nemali mať za povinnosť absolvovať povinné psychotesty ako podmienku získania/udržania si práce v školstve (body 3 a 4 petície). Takéto testy sú ľudskú dôstojnosť degradujúce, posudzovaná osoba je vystavovaná rôznym sexuálnym stimulom, a pozorujú sa jej reakcie na daný sexuálny objekt. Posudzovanie je veľmi vágne a subjektívne; nie spoľahlivo merateľné, ako napr. pri IQ-testoch. Psychológia sama o sebe nie je exaktná veda. Nehovoriac o možnosti korupcie a vzájomnej kolegiality zo strany posudzujúcich psychológov, kt. tak získajú viac moci. Pzor na toto.

 • Martinana

  Choré. Ale toto si ľudia zvolili.
  Čert nám bol dlžný Caputovou a spol.
  Treba tiež zastaviť kým je ešte cas

 • kámo

  A čo na to Pani prezidentka Čaputová? Tá by mala čo povedať do toho.

 • AAdriana

  chranme naše deti prosím, čo je toto za svet ked sa ubližuje najmenším.

 • Vladimír Zaťka

  Zastavme zvrátenosť!

 • Gostonyio

  Čo sa tu rozčuľujete? Budú voľby a tam ukážte svoj názor.Sú strany ktoré toto svinstvo nepodporujú.

  Čo sa tu rozčuľujete? Budú voľby ,tam máte možnosť vyjadriť svoj názor volením strany ktorá toto svinstvo nepodporuje :

 • Lukas

  V prvom rade treba odvolat vladu a ak nebudu tespektovat treba sa s nimi poratat. Oni si nemozu rpbit co chcu.

 • Ivan Fecko

  Neuveriteľná doba! Pletenie pojmov.Sloboda sa nerovná svojvôľa! A vôbec nejde o kresťanskú morálku, ale o prostý zdravý rozum. Každého obhájcu pedofílie a iných zvráteností by mali povinne vyšetriť psychiatri a v prípade zistenej mánie izolovať od spoločnosti ako o piotenciálne nebezpečných. Vážnosť ľahšie pochopíš, ak Ti položím otázku: Ako by si reagoval, ak by obeťou pedofila sa stalo Tvoje (povedzme 5-6 ročné dieťa? – asi stačí, nie?

 • STOP!!! NIE!!! NIE!!!NIE!!!

 • ZZuzanaZZuzanauzanaZzzzz

  Gender a jeho praktiky ako pedofília,eutanazia,potraty a iné nemorálnosti patria ku kultúre smrti a treba to zastaviť v zárodku,kým sa táto pliaga dá este zastaviť.

 • Eva

  Keď bol denník SME označený za zdroj „liberálneho hnoja“ tak som nečakal, že to dospie až sem… ZASTAVME ICH BRATIA /slová hymny SR/.

 • Je to choré , zvrátené na hrane únostnosti, treba niečo podniknúť, lebo sa nám to náramne vypomstí ! Máme vôbec niekoho zodpovedného z našich verejných činiteľov, ktorým to nie je ľahostajné ??? Zobuďte sa ľudia !

 • Peter

  Darmo sa budeme rozhorčovať. Spytovať si svedomie! To, čo sa deje je dôsledkom našich hriechov a hriechov našich rodičov. V pokání padnime na kolená a prosme, aby sme v pravde a láske boli schopní vychovávať deti. A to nielen tie svoje! Kresťan, ktorý miluje len svoje deti, nie je skutočným kresťanom! Milujme všetkých bez rozdielu, to je naše povolanie a liek pre tento svet. Ak nie som schpný milovať tých doma, ako môžem byť služobníkom dobra?

 • Peter Urbán

  som proti

 • Ján MišovieJJ

  ochrana detí (a národnosti,štátnost)je pre mňa prvoradá

 • ámMMMáriária

  Práve som prišla z modlitbového pochodu za život pred “ potratovou klinikou“ v Trnave.
  Pretože sa nerešpektuje život od počatia – ma to ďalekosiahle dôsledky. Zrozumiteľný je známy výrok ,dnes už svätého Jána Pavla II.: “ Národ,ktorý zabíja svoje deti je národ bez budúcnosti.“ Už 61 rokov sa potratový zákon na Slovensku praktizuje, a prináša trpké „ovocie“.Perverznosti sa práve v týchto
  dňoch dožívame. Pohrávanie sa s pedofíliou a čakanie, ako sa to skončí. …Tak vážení, stačilo.Na ťahu sú zodpovední za chod štátu,premiér vlády SR, predseda parlamentu SR, prezidentka SR.
  Rozhorčená
  Mária Švecová

 • Ak nezastavíme už v zárodku šírenie tohto šialenstva, môžeme čakať trpké časy teroru liberálneho fašizmu.

 • kámo

  Treba vždy bojovať za zdravé a kresťanské hodnoty.
  Celý svet je hore nohami.

 • Alena Kyselicová

  pedofília je brutálny teror dospelých na bezbranných deťoch

 • JozefJozef

  A prepáčte mi gramatické chyby, ťukal som to na mobile