Menu

Petícia „Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti!“

Petíciu vytvoril Aliancia za rodinu a je určená pre Národná rada SR, Poslanci NR SR a Vláda SR

Vážená Národná rada SR,
Vážená vláda SR,
Vážení poslanci Národnej rady SR,

Denník SME dňa 7.7.2019 zverejnil viaceré články, ktoré podľa nášho názoru pomáhajú zvyšovať akceptáciu pedofílie v spoločnosti.

Vyvolali búrku spravodlivého hnevu. Emócia spravodlivého hnevu však splní svoj účel až vtedy, keď povedie k riešeniam.

0 podpísali petíciu. Dosiahnime podpisov!
Pred odoslaním podpisu musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete obeťami stali.

 

Joseph Overton popísal, ako boli úplne opovrhnutiahodné myšlienky nakoniec legislatívne ukotvené.   Podľa „Overtonovho okna“ existuje pre každú myšlienku alebo spoločenský problém tzv. „okno možností“. V rámci neho je možné alebo nie je možné o myšlienke široko diskutovať, otvorene ju podporovať, propagovať a snažiť sa ju legislatívne ukotviť. Okno sa posúva zo štádia „nemysliteľného“ teda verejnej morálke úplne cudzieho a úplne zavrhnutiahodného do štádia „aktuálnej politiky“  t. j  stáva sa široko posudzovaným, prijímaným masovým vedomím a nakoniec fixovaným zákonom. Postupná systémová aplikácia je efektívna preto, lebo  jej pomáha nenápadnosť pôsobenia na spoločnosť, ktorá sa stáva jej obeťou.

Jediný spôsob, ako taktiku zastaviť je zatvorenie „okna možností“ a úplné ukončenie diskusie jednoznačným odmietnutím s jasnými sankciami.

Dovoľujeme Vás preto požiadať, aby ste podľa druhu  svojich ústavných kompetencií navrhli a prijali doplnenie:

  1. trestného zákona, ktorým sa zavedie trestnosť propagácie pedofílie, zoofílie, nekrofílie, kanibalizmu, incestu alebo sexuálnych deviácií,
  2. trestného zákona, ktorým sa medzi extrémistické materiály zahrnú aj materiály obhajujúce, podporujúce, schvaľujúce alebo podnecujúce pedofíliu, zoofíliu, nekrofíliu, kanibalizmus, incest alebo sexuálne deviácie.
  3. zákona o pedagogických zamestnancoch ako aj iných zákonov upravujúcich povinnosti zamestnancov pracujúcich s deťmi o povinné absolvovanie psychotestov, zameraných na odhalenie pedofílie a iných sexuálnych deviácií,
  4. zákona o pedagogických zamestnancoch ako aj iných zákonov upravujúcich povinnosti zamestnancov pracujúcich s deťmi, ktoré zakotví ako podmienku výkonu povolania pre prácu s deťmi  úspešné absolvovanie psychotestov preukazujúcich, že osoba netrpí pedofíliou či inou sexuálnou deviáciou.

 

Podobne ako abstinujúci alkoholik nemôže byť zamestnaný pri ochutnávaní alkoholu, nemôže byť pedofil zamestnaný pri práci s deťmi.

Pri deťoch sa riziko nepripúšťa. Prevencia sexuálneho násilia na deťoch si vyžaduje prijať ďalšie nástroje. Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete obeťami stali. Dovoľujeme si Vás požiadať o to, aby ste vzhľadom na závažnosť tohto problému spracovali tieto návrhy  a  prerokovali  doplnenia zákonov v skrátenom legislatívnom konaní.

Petíciu zostavil: 

Aliancia za rodinu, Gorkého 15, Bratislava, osoba oprávnená konať s orgánmi verejnej moci: JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD., Chorvátska 199, 90081 Šenkvice, nar. 3.6.1976

 

Staršie petície

Petícia za odvolanie prednostu gynekologickej kliniky UNB Jozefa Záhumenského
Petícia za odvolanie prednostu gynekologickej kliniky UNB Jozefa Záhumenského

Vážená pani ministerka zdravotníctva SR, Vážená pani riaditeľka Univerzitnej nemocnice Bratislava, Vážený pán dekan Lekársk...

Podpísanie petície
Vyhodili sme  gender ideológiu dverami a lezie nám oknom cez EÚ!
Vyhodili sme gender ideológiu dverami a lezie nám oknom cez EÚ!

Ženy musíme chrániť pred násilím a práve kvôli ochrane žien odmietame spochybňovať, kto ženou, či mužom je. Zástancovia gende...

Podpísanie petície

16 thoughts on “Petícia „Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti!“

Zdenka Darinka

Nulovu toleranciu pre pedofiliu! Je to nasilie pachane na detoch.

Reply
Marko Polo

…zdá sa mi,že celý svet ochorel…zvieratá vymierajú a ľudia sa stávajú zvermi…

Reply
Gostonyio

Čo sa tu rozčuľujete? Budú voľby a tam ukážte svoj názor.Sú strany ktoré toto svinstvo nepodporujú.

Čo sa tu rozčuľujete? Budú voľby ,tam máte možnosť vyjadriť svoj názor volením strany ktorá toto svinstvo nepodporuje :

Reply
Lukas

V prvom rade treba odvolat vladu a ak nebudu tespektovat treba sa s nimi poratat. Oni si nemozu rpbit co chcu.

Reply
Ivan Fecko

Neuveriteľná doba! Pletenie pojmov.Sloboda sa nerovná svojvôľa! A vôbec nejde o kresťanskú morálku, ale o prostý zdravý rozum. Každého obhájcu pedofílie a iných zvráteností by mali povinne vyšetriť psychiatri a v prípade zistenej mánie izolovať od spoločnosti ako o piotenciálne nebezpečných. Vážnosť ľahšie pochopíš, ak Ti položím otázku: Ako by si reagoval, ak by obeťou pedofila sa stalo Tvoje (povedzme 5-6 ročné dieťa? – asi stačí, nie?

Reply
Ingrid

STOP!!! NIE!!! NIE!!!NIE!!!

Reply
ZZuzanaZZuzanauzanaZzzzz

Gender a jeho praktiky ako pedofília,eutanazia,potraty a iné nemorálnosti patria ku kultúre smrti a treba to zastaviť v zárodku,kým sa táto pliaga dá este zastaviť.

Reply
Eva

Keď bol denník SME označený za zdroj „liberálneho hnoja“ tak som nečakal, že to dospie až sem… ZASTAVME ICH BRATIA /slová hymny SR/.

Reply
Elena Urbanová

Je to choré , zvrátené na hrane únostnosti, treba niečo podniknúť, lebo sa nám to náramne vypomstí ! Máme vôbec niekoho zodpovedného z našich verejných činiteľov, ktorým to nie je ľahostajné ??? Zobuďte sa ľudia !

Reply
Peter

Darmo sa budeme rozhorčovať. Spytovať si svedomie! To, čo sa deje je dôsledkom našich hriechov a hriechov našich rodičov. V pokání padnime na kolená a prosme, aby sme v pravde a láske boli schopní vychovávať deti. A to nielen tie svoje! Kresťan, ktorý miluje len svoje deti, nie je skutočným kresťanom! Milujme všetkých bez rozdielu, to je naše povolanie a liek pre tento svet. Ak nie som schpný milovať tých doma, ako môžem byť služobníkom dobra?

Reply
Peter Urbán

som proti

Reply
ámMMMáriária

Práve som prišla z modlitbového pochodu za život pred “ potratovou klinikou“ v Trnave.
Pretože sa nerešpektuje život od počatia – ma to ďalekosiahle dôsledky. Zrozumiteľný je známy výrok ,dnes už svätého Jána Pavla II.: “ Národ,ktorý zabíja svoje deti je národ bez budúcnosti.“ Už 61 rokov sa potratový zákon na Slovensku praktizuje, a prináša trpké „ovocie“.Perverznosti sa práve v týchto
dňoch dožívame. Pohrávanie sa s pedofíliou a čakanie, ako sa to skončí. …Tak vážení, stačilo.Na ťahu sú zodpovední za chod štátu,premiér vlády SR, predseda parlamentu SR, prezidentka SR.
Rozhorčená
Mária Švecová

Reply
Miloš Marek

Ak nezastavíme už v zárodku šírenie tohto šialenstva, môžeme čakať trpké časy teroru liberálneho fašizmu.

Reply
kámo

Treba vždy bojovať za zdravé a kresťanské hodnoty.
Celý svet je hore nohami.

Reply
Alena Kyselicová

pedofília je brutálny teror dospelých na bezbranných deťoch

Reply
JozefJozef

A prepáčte mi gramatické chyby, ťukal som to na mobile

Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.