Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

10 názorov na podpis

 • Na celom ma najviac irituje, ze nielenze zlocinnost nie je adekvatne potrestana, ale naopak ruka zakona padne na toho, kto ho odhali (aj ked nie celkom legalnou metodou)…a to sa deje v ukazkovej demokratickej krajine. Toto zdaleka nie je demokracia, o akej sme snivali.

 • stano

  Samozrejme že by bolo ideálne keby nemusíme šíriť takéto videá, ale ich čo i len natáčať. Ale keďže zodpovedné autority (vláda, polícia, súdnictvo) s tým nič nerobia a dá sa povedať že to ticho tolerujú, tak už ostáva len tlak spoločnosti a ten sa vytvorí len vtedy keď o tom spoločnosť bude vedieť. V opačnom prípade to mocní tohoto sveta za nejaký čas legalizujú s tvrdením že sa tomu už aj tak deje… Takže ja si myslím že vlastne nemáme na výber, ak nechceme aby sa to ešte zhoršilo.

 • Ivan

  Zdravím Vás, som muž mám 55 rokov, chovám ovečky a tie treba podla potreby zarezať ,čo pravidelne robím , ale po opise týchto videí som sa neodvážil na ne ani pozrieť, na titulný záber,tobôž ich spustiť, rýchlo som prešiel na diskusiu, a píšem :myslím ,že nie je najvhodnejšie takéto strašné “ludstvá” alebo lepšie “satanstvá”/ zverstvo to nie je / verejne ukazovať, ukazovanie zla narušuje človeka,znižuje mu citlivosť a súcit, môžu sa k tomu dostať aj deti.
  Petíciu som samozrejme podpísal a verím ,že p.Boh ako spravodlivý sudca urobí poriadok naneskôr pri poslednom súde a toto tiež treba poslať a pripomenúť tým ,teraz satanom, v Amerike.

 • Filip Šalagovič

  Čo sa týka výroku súdu, obdivujem ohýbanie paragrafov.
  Čo sa týka toho, že sa to stalo v Texase, môžem iba zaplakať nad tým, kde sa podel starý dobrý konzervatívny Texas.
  Čo sa týka morálnych súdov nad Planned Parenthood, odsúdiť ich nemusíme. História ich odsúdi. Po úpornom premýšľaní som nenašiel žiaden racionálny dôvod schvaľovať v mene slobody zabíjanie vlastných potomkov. Nemám viac čo dodať.

 • stano

  Myslím že sme sa rovnako aktívne zapojili aj do petície proti potratom. Ak chcete bojovať s potratovým priemyslom, ktorý je natoľko rozvinutý ako je tomu v Amerika, tak s ním musíte bojovať tam kde je najslabší a musíte ho postupne oslabovať. A presne to sa v Amerike teraz deje.

 • stano

  Ja sa ospravedlňujem, omylom som prehodil poradie videí. Ďakujem že ste ma nato upozornil. Už by to malo byť v poriadku, ale ešte si to radšej raz skontrolujem. Pre istotu.

 • Ondrej

  pozrel som si prvé 2 videá a tretie som preklikal, ale popis pri nich veľmi nesúsvisí s obsahom – v druhom videu som žiadnu Mary Gatter nevidel, ani o Lamborghini tam nič nebolo a v treťom videu zas vôbec nevystupuje Holly O’Donnel… mám ja nejakú poruchu vnímania alebo je ten popis blbo spravený? 😀 Vôbec sa mi nepáči, čo sa v tých videách deje a chcel by som to zdieľať nech o tom ľudia vedia, ale podľa mňa by mohli mať pocit, že si tu domýšľate a prispôsobujete si to. Bežný človek podľa mňa uvažuje štýlom “Ak je v popise niečo, čo vo videu vôbec nezaznie, tak vám neverím ani nos medzi očami.” A znechutený odíde, lebo vidí aké zlo sa deje, a ešte aj správy o ňom sa prekrúcajú.

 • Alzbeta Vanacká

  Jasné, že som proti tomu, aby boli nevinne odsúdení tí, ktorý odhaľujú hrôzostrašnosť manipulácie s detskými telíčkami. Ale nech sa apeluje a predovšetkým bojuje proti tomu, aby k interrupciám vôbec dochádzalo. Aby vlastní rodičia dovolili zabiť ich dieťa. To im nevadí, že ho vlastne nechajú zavraždiť a to, čo potom s ich telíčkom niekto urobí, proti tomu treba podpisovať petície? Kde ste boli vtedy, keď bolo treba podpisovať petície proti potratom? Proti tomu, aby sa dovolilo zabíjať bezbranné detičky, ktoré sa na svet nepýtali, ale neraz boli plodom rozkoše a nezodpovedného sexu. Ak Boh požehná dar – dieťa, treba ho chrániť a nie v záujme pohodlia, alebo nezodpovednosti dať utratiť horšie ako zver a potom sa dovolávať spravodlivosti voči tým, ktorí tie zachované orgány možno použijú, aby niekomu pomohli. Je to zvrhlé a neľudské už od povolenia potratov.

 • Ivana

  Som rada ze taketo videa existuju, ze niekto mol odvahu ich natocit, ale nie preto, aby s si ich pozrela.. to by som nedokazala. Vdaka Bohu za odvaznych ludi co zbieraju dokazy. Teraz je na kompetentnych ci to zastavia alebo sa nechaju uplatit a tym padom vtiahnut na stranu zlocinu ktory nema obdoby, iba ak v holokauste za druhej svetovej vojny.