Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

9 názorov na podpis

 • Marian

  verím, že dnes ten tvoj (alebo ho ešte nájdeš), nečaká, že mu to prinesieš na stôl, ale aj sám ti prinesie a aj umyje riad a požehlí 🙂 Niekedy, ked bola žena doma a muž prišiel z práce aj takýto jednostranný a historicky zvykový prejav lásky možno bol na mieste. Je potrebné deti vychovávať k spoločnej starostlivosti aj o domácnosť – to by bola ta správna “gender policy”, to by sa asi aj mohlo a malo vyučovať už od materskej školy.

 • admin

  Toto bol pre mňa jeden z najpovzbudivejších komentárov, aké som kedy pod článkom čítal. Veľká vďaka, želám Vám takého muža, ktorý naplní Vašu potrebu byť milovaná. Takého, ktorý bude zodpovedný a bude Vás chrániť. Manželská láska funguje na základe celého sebadarovania. Každý skutok z lásky dáva novú nádej. Ostrejší protest ako láska nie je. Verím, že keď svojmu mužovi budete dávať aj tieto prejavy lásky napadne určite aj jeho ako lásku prejaviť Vám. Vaše deti budú mať dobrú maminu. Držím palce.

 • admin

  Bohužiaľ nedá sa podpísať bez emailovej adresy. Zákon to vyžaduje namiesto podpisu, najlepšie je založiť si emailovú adresu.

 • Veronika

  Keď mi moja starká tvrdila (a stále tvrdieva), že musím urobiť tamto alebo onoto len preto, že som žena, napr. položiť tanier s jedlom a príborom až pred otca (nestačí dať do mikrovlnky s tým, že si sám zoberie z tade), alebo keď mi tvrdila, že niečo nesmiem preto, že som žena, napríklad “ísť do krčmy na pivo” (aj tak pijem len kofolu ;-)), nikdy som to nechápala a nikdy to chápať nebudem. My ženy sme predsa rovnako schopné ako muži a aj naopak (muži si dokážu nabrať jesť aj sami). Súhlasím s tvrdeniami, že sme rovnocenní a s tým, že bojovať za rovnocennosť sa oplatilo. Ale nesúhlasím s tým, čo sa snaží Gender presadiť. Pretože nie sme rovnakí! A preto napriek mojej povahe (na ilustráciu – keď som kamarátovi pred časom povedala, že boj za rovnocennosť bol potrebný, ale už sme to /my ženy/ prehnali, neveriacky krútil hlavou, že ja som niečo také priznala a PRIZNÁVAM TO STÁLE!!!) som rozhodnutá vzdať sa snov o kariére a zostať doma rodiť deti (pokojne ako hruška – každý rok), lebo deti sú našou budúcnosťou. Vzdať sa návštev kín, divadiel a rôznych podnikov, aby som mohla pre tie deti navariť, mužovi zohriať obed (na sporáku, nie v mikrovlnke :-)) a aj s príborom ho položiť na stôl priamo pred neho. Neviem, či sa dá nájsť aj ostrejší spôsob protestu proti gender. Prosím, držte mi palce.

 • Ľubica

  Máme s manželom jednu emailovú adresu a keď som ju uviedla rovnakú pre obidvoch, nepustilo ma ďalej a taktiež, keď som tam neuviedla emailovu adresu, človek bez emailu sa nemôže podpísať?

 • Jozef

  Celá ideológia okolo dohovoru, gedner, nových ľudských práv a pod. je primitívna a prefíkaná zároveň. Jedno však už dlho nie som schopný pochopiť. O čo tu naozaj ide. O prachy? O moc? Alebo o zničenie ľudského rodu ako takého…

 • admin

  Ťažko budú chránené. Ale, ak ich napadne tak to bude trestný čin, ktorý bude treba dokázať. Polícia nič strážiť nebude, lebo by to bolo rodovo necitlivé a bola by to prezumpcia viny.

 • Miroslav

  Nechápavo sme krútili hlavami, keď sme sa v škole učili o tom, že v Indii sú kravy posvätné. Už sme ich “dobehli”, aj “my” (niektorí) máme kravu, či zlaté teľa z Istanbulu. A krútime hlavami ešte viac.

 • Miroslav

  Mám otázku: muž si zvolí pohlavie “žena” (vlastne “ROD”), bude používať ženské šatne, toalety, … Ako budú chránené “normálne” ženy, ak ich tam napr. napadne? Bude všetko strážiť “rodová” polícia? Ďakujem.