Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

16 názorov na podpis

 • II.svet.vojna bola vyhlásená.Vyhlásená vojna proti narodeniu detí ako základnému právu človeka narodiť sa a žiť.Mám 69 rokov.Toho roku bude 50 rokov manželstva.Máme 8 deti.Nevieme si predstaviť ktoré dieťa by sme nechceli.Máme dvoch synov kňazov.V čase komunistickej éry naše oči sa obracali na USA ako na svetovú jedničku v demokracii a ochrankyňu ľudských práv.Teraz čítame ,že súdy v USA maju odsúdiť dvoch ochrancov života a ľudskej dôstojnosti nenarodených detí.Bože!Prosím Ťa,aby si ochránil detí ktoré povolávaš do života narodením od počatia až po ukončenie života prirodzenou smrťou.Aby sa ľudia nestali tzv. výnosným obchodom v akejkoľvek podobe.Aby sa ľudia nestali prostriedkom manipulácie a zabíjania, ako to bolo v II. svetovej vojne.Ty Bože pôvodca života nedopusť aby človek zabíjal človeka už z akejkoľvek príčiny.Jedine Ty Bože povolávaš do života a tiež k smrti.Ty Ježišu ,Si bol odsúdený na smrť,nedopusť, aby človek súdil nevinného pre to , že odhaľuje praktiky nezlučiteľné s Božím , ale aj ľudským právom.Ti čo zverejnili dokumenty z akejkoľvek vojny sú odvážni zastancovia ľudského rodu a bojovníci za ľudské práva a demokraciu. Ježišu Synu Boži, ďakujeme Ti, že Si za nás zomrel!19

 • Helena Holubcikova

  S ruzencom v ruke na nich a Panna Maria si nas ochrani

 • Frantisek Holubcik

  Ignoracia najvacsieho kalibru,zial stretavame sa s tym ohladom boja za zivot pravidelne,niet vsak inej cesty ako boj proti tejto pliage,kazdy svojim sposobom a troskou pomoze,ma to zmysel,venujme kazdy aspon neaku modlitbu na tento umysel.

 • Marcela

  Toto obchodovanie s ľudským telom najlepšie dosvedčuje aký neľudský je samotný umelý potrat, lebo z tela matky sa predčasne vyberá živý človek!!

 • Peter

  Pridávam sa k vašim modlitbám. Pre Pána Boha neexistuje rozdiel medzi krádežou a vraždou. Ak by sme mali plné poznanie aj toho najmenšieho hriechu, ktorý páchame, tak by sme na mieste zahynuli. Musíme ešte viac milovať, a práve svojich nepriateľov.

 • Eduard

  Navrhujem, aby Aliancia za rodinu zorganizovala protestné zhromaždenie pred americkým veľvyslanectvom v Bratislave proti týmto zločinom, ktoré sa legálne dejú v USA

 • stano

  V týchto prípadoch boli ale tieto deti zabité, preto aby z nich boli odobrané orgány. Veľa z matiek ktoré prídu na tieto kliniky sú rôznymi metódami dotlačené k tomu, aby si nechali zabiť dieťa. A jediný dôvod prečo sa to deje je zisk ľudí čo spravujú tieto potratové kliniky. Pre peniaze zabíjajú deti. A v mnohých prípadoch deti ktoré by už dokázali prežiť aj mimo maternice.

  stačí si pozrieť video pani, ktorá viedla jednu z potratových kliník (video je s titulkami) https://www.youtube.com/watch?v=s0nX3S0yHzA

 • MiloB

  Kedze o darovani organov sa da rozpravat len ak dotycny darca nezije, a babätka v brusku evidentne pred potratom ziju, takze vlastne pripustas, ze darovane organy z vrazdy su v pohode. A to sa mi nezda velmi spravne.

 • Valentina Kasalova

  Mili priatelia.Odsudme hriech a nie ludi.Pridajte sa k lmojej modlitbe za tychto ludi sluziacich zlu,odpustime im – ci vedia alebo nevedia,co cinia
  Odovzdajme ich nasmu Bohu,do Jeho svatych ruk,aby Jeho laska vitazila nad zlom.S vierou vo vitazstvo dobra a nadobra im s laskou zehnajme, vyprosme Bozie svetlo do ich srdc a svedomia -v mene Otca,i Syna, i Ducha svateho.Amen.

 • Anna Lukáčiková

  Nenachádzam slov, čoho sú ľudia schopní,prečo potratené telíčka nenechajú na pokoji,ako zomrelý človek si zaslúži úctu a je nám ľúto z akých príčin sa nemohol narodiť,nemôžeme si dovoliť deliť jeho tielko na kusy ako handru na nepoužitie.Je mi ľúto tej matky ktorá ho nemohla porodiť,pre nejakú príčinu zomrelo skôr ako sa narodilo,a mať z dieťatka radosť,nie ešte sa dopočuť,že jej dieťatko bolo rozkúskované,nehnevajte sa kde sme zašli to nerobia ani zvieratá,aj tie si chránia aj mŕtve zvieratká!FUJ, FUj!

 • Vlado

  Tí ľudia v americkej justícii,ktorí prijímajú takéto rozhodnutia sú na ceste do pekla.Treba sa za nich modliť!

 • Miroslav

  lobistické záujmy ľudí bez morálky, ktorí uznávajú za dobré to, čo im prináša zisk. Takých máme aj u nás. Vedú tento štát: podporujú tých, čo im vrátia naspäť do straníckej alebo osobnej kasy alebo v alobale: kauza Váhostav, najnovšie obchvat Bratislavy, predtým kauza mýtny tender, emisie, atď. A nikomu sa nič nestalo, spravodlivosť je slepá, lebo sme ponechali komunistických skorumpovaných sudcov po novembri 1989. 5. marca s tým urobme konečne koniec.

 • Peter

  Toto mi nie je ľahostajné ! Amerika, ktorá sa tvárila vždy ako strážca slobody, žiaľ, už dávno takou nie je. Nehovorím, že Rusi sú lepší, ale toto svedčí o tom, že právo a spravodlivosť nefungujú ani v Amerike. Je to odsúdeniahodné ! Ako môže byť súdený nevinný a jednoznačne vinný človek ponechaný na slobode? To nie je len otázka, to je výzva a apel, aby sme boli aktívni v boji proti zlu. Odmietame a staviame sa proti týmto veciam ! Veď to je disgusting ! Nedovolíme, aby toto preniklo na Slovensko. Ale v prvom rade stojme v jednote viery a v láske, lebo bez toho nevyhráme.

 • Maria Hudakova

  Pri takýchto darovaniach orgánov embrii ci potratených deti by sa malo postupovať rovnako ako pri darovaní organov. Rodičia by mali rozhodnúť o dárcovstve a musí byť samozrejme zadarmo,len a len z presvedčenia rodičov, že pomôžu prostredníctvom vedeckého výskumu zachrániť život iným ľuďom. Iné dôvody sú neprípustné. Organizátorov pozdravujem a ďakujem za ich prácu. mh

 • Pavel Šmondrk

  Hnus