Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

4 názory na podpis

 • Mmartuna Duller

  Uplne suhla,kjbb

 • Meno

  Pane Bože a Vám vďaka za všetko dobro, ktoré ide cez Vás, Pane, prosím Ťa o pomoc vo všetkom, čo robíme.

  1. V texte je dvakrát chyba: “požiadaviek, ktoré sú V PRIAMO rozpore so zásadami zákona”.

 • Peter Komanický

  Vážený pán Štefan.
  Aliancia za rodinu nieje politická strana (hoci politiku ako vec verejnú ovplyvňuje). Je to občianska iniciatíva, do ktorej sa zapájajú rôzne subjekty – môžu sa aj politické strany. Preto tento návrh spojiť sa je potrebné adresovať skôr KDH alebo inej politickej strane. Aliancia je totiž širšie fórum, lebo je občianske. V tom je práve náš omyl, že si myslíme, že to politické strany sú na vrchole a čele verejného života. Ony len majú slúžiť občanom, ktorí sú hlavným subjektom rozhodovania v štáte.
  Ohľadom petície – Hromadná pripomienka nie je petícia. Je to pripomienka k návrhu zákona. A ak sa navrhuje zlo, potom je potrebné mať k tomu pripomienku – a to čím z viacerých strán, tým lepšie.

 • ŠtefanHrenák

  Rád by som vyslovil názor, s poďakovaním, že vykonávate veľmi dôležitú činnosť pre rodinu. Navrhujem spojiť sa s KDH a spoločne presadzovať aj politicky vstúpiť a razantnejšie riešiť záujmy rodiny – vytvoriť tak koalíciu, lebo petíciami sa zatiaľ nič nedoriešilo….