Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

20 názorov na podpis

 • Tibor

  Trosečníci patria do ústavov (psychiatrickych alebo justicnych) a nie do herní – nehodlám tolerovat takéto hniezda vagabundov.
  Okolo herni sa zlieza to najhorsie z celeho okolia, clovek aby sa bal ist do potravin (pri ktorych herne casto krat su) a pustat deti von na ulicu, pretoze take individua ake sa tu objavili s prichodom herni sme tu predtym vobec nemali.

 • Marta

  Hazard už zničil veľa rodín , nepodporujme ľudí-podnikateľov, ktorí bohatnú na biede chudobných . Títo podnikatelia by mohli začať slušne pracovať. Každému človekovi sa vráti to ,čo požičiava. Nechcela by som byť na ich mieste ani ich potomkom-dedičom.

 • Hornáček Viliam

  Hazard v akejkoľvek podobe je prejavom úpadku a neúcty k skutočným hodnotám života a nepatrí do kultúrnej a civilizovanej spoločnosti.Navyše dostáva človeka do závislosti, čiže zbavuje ho slobody a spravidla aj ľudskej dôstojnosti.

 • Marek Sitar

  Vacsina odsudenych na dozivotie na Slovensku su ludia, ktori spachali trestne ciny v dosledku svojej zavisli na automatoch.

 • Katarína Gandžalová

  Súhlasím s návrhom

 • Mária

  Všetci sme zodpovední za svoje konanie a aj za každé svoje slovo. Či si to pripustíme alebo nepripustíme. Môžeme sa aj pomýliť, lebo sme biedni člociečikovia. Ale nezamieňajme si naše potknutie s úmyselným konaním zla. Ani to, že nevieme, alebo skôr nechceme rozoznávať zlo a dobro, nás z ničoho neospravedlňuje. Prajem nám všetkým, aby sme sa to usilovne učili. Aby sme hľadali a nachádzali dobro.

 • Gabriela Durkáčová

  Ľudia Vám !? dali hlasy aby ste chránili ich záujmy a nie Vy Svoje záujmy !!! Alebo Koho záujmy ? Dokedy ešte budeme musieť znášať Vaše svojvoľne chovanie a absolútne
  ” nedemokratické “a Nemorálne správanie. Aká bude ďalšia generácia keď vidí ako sa chovajú politici _”nevhodne a neslušne ” ale Hlavne nezodpovedne ! pretože si neuvedomujú alebo Nechcú !!! uvedomiť že raz sa to ,zlé rozhodnutie ukáže že Bolo Zlé Rozhodnutie. Ale to už bude neskoro.Vypomstí sa to na všetkých úrovniach. Niektorí,si budú myslieť že keď sa nevhodne a nezodpovedne chovajú politici_ “(pred voľbami
  ” nasľubujú a potom nedodržia ) ” ,tak môžu aj oni tak robiť.A nehovoriac o rodinách ktorých sa to týka alebo bude týkať ! Myslím si že niektorí ľudia majú dosť ťažký život a Vy im ho urobíte vašim rozhodnutím ešte horším a ťažším. Gaby

 • Peter

  Bolo zistené, že príjmy z hazardných hier sú asi také, aké náklady spoločnosti na zmiernenie škôd nimi spôsobené, napr. na starosť o bezdomovcov. Totiž asi tretina bezdomovcov sa dostala do takéhoto stavu vplyvom hazardných hier. Takže spoločnosť nemá z hazardných hier nijaký finančný osoh. Okrem tragických dôsledkov pre hazardných hráčov, je to tragédia aj pre ich rodiny. Čiže hazardné hry škodia spoločnosti. Za škody, ktoré spôsobia, sú spoluzodpovední aj tí, ktorí ich podporili právnymi normami.

 • Veronika

  Kde sú teraz protestujúci ľudia z ulíc za slušné Slovensko a aktívni herci, toto sa ich netýka? Aj keď v konečnom dôsledku trpia nevinné deti a ich mamy? Vláde nezáleží na občanoch Slovenska, ich kvalite života a dôstojnom prežívaní a výchove zdravých, sebavedomých detí na našom krásnom Slovensku. Prednejší sú im migranti……, Fuj a hnus!!!!!!!!!!!!

 • Marcela Machilová

  zastavme hazard na Slovensku

 • peter

  Je smutné , aby sa systém hazardných hier ospravedlňoval alebo zastával výpadkom príjmov do štátneho rozpočtu. Prostredie kasín vnímam ako zárodok a mnoho krát aj pokračovanie kriminálneho prostredia, v ktorom pôžitok nachádzajú len jednotlivci so slabou alebo oslabenou sociálnou, spoločenskou a rodinnou zodpovednosťou.

 • Magdalena

  Ak otec rodiny dovolí svojim deťom drogovat, fajčiť, hrať a ešte im aj zabezpečí k tomu herné a krčmu- aký je to otec? Je to jasné je to zlý otec a vedie svoje deti do záhuby.Ak ti čo vedú ľudí v tejto krajine, rozhodujú o našich peniazoch,žijú z našich daní, rozhodujú koľko tu bude ihrísk a koľko kasín rozhodnú v prospech kasín,je jasné,že nesledujú záujmy svojho ľudu a chcú tento náš národ zničiť.Kto potrebuje kasína- my čo žijeme od výplaty do výplaty a kupujeme iba v secondoch-ich určite nepotrebujeme.Ak dovolia túto zlú vec, ktorá ľuďom nepomáha,iba škodí,sú to zlý vodcovia, vedú nás do záhuby.Ani jeden pastier si nepustí do košiara vlkov,aby ovečky mohol roztrhať,ale si ich chráni. A oni ešte týmto vlkom vylepšujú podmienky,aby to nemali ťažké.Len sa bojím,že tými vlkmi sú oni.Boh ochraňuj ľud Slovenská, ktorý im tak slepo verí.

 • Peter Komanický

  Neverím, že existuje človek, ktorý hrá hazard niekoľko rokov a je proti tomu imúnny a ešte vždy vnútorne slobodný. Podľa mňa je to klamstvo a utópia. Preto som za zákaz. Je smutné, že treba chrániť hráčov dokonca pred nimi samotnými, hoci možno ide viac o ochranu celých rodín, ktorí sú závislí na príjme, ale aj na prítomnosti rodiča v dome, pre ktorého je rodinou modrosvietiaca obrazovka. Je treba zastaviť pseudopodnikateľov v hráčskom biznise, ktorí sa pre vidinu rýchleho a ľahkého zárobku nechcú a nedokážu sami zabrzdiť.

 • Terézia Tomčková

  súhlasím s návrhom

 • Danka Zubákova

  Som za zrušenie

 • Vladimír Repka

  Ak mám podpisovať Vaše úetície a bojovať s Vami proti nešvárom na našom rodnom Slovensku, nechcem žiadne “cookies”.

 • Ada

  Páni politici, žijete z našich daní, tak rešpektujte aj naše želania.

 • Dominika

  Stop hazardu so životom a morálkou.

 • Eliška Buková

  Zastavme to!

 • Silvia

  Nechcem, aby hazard ničil život v našich mestách a dedinách, aby ničil a rozvracal rodiny, aby kvôli nemu prichádzali ľudia o strechu nad hlavou.
  Kladiem si otázku: Čo dobré spoločnosti hazard dal? A naopak, čo nám hazard vzal? Ja som nič dobré v tomto smere neobjavila, ale naopak veľa viem o veľkom zle, ktoré so sebou prináša. Nemôžem k tomu ostať ľahostajná a tak prosím kompetentných, aby zasiahli, aby urobili všetko pre to,
  aby sme mohli žiť v pokojnej krajine, kde nebudú ľudia vystavený tomuto modernému otroctvu.