Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

23 názorov na podpis

 • Evík

  Jeden múdry, ale zlý človek, filantrop mimovládnej organizácie raz povedal: „Keď chceš poraziť, pokoriť a ponížiť nepriateľa, vychovaj jeho deti“ a to sa presne deje. Je to útok na rodinu v najtvrdšom zmysle, lebo keď nefunguje rodina ako základ všetkého s ocom, mamou a deťmi, nastáva rozpad morálky, spoločnosti a z ľudí sa stanú prázdni otroci, ktorí sa dajú ľahko ovládať, lebo im už nezostalo vôbec nič o čo by stáli.

 • Ernest Barát

  Finančnými prostriedkami je nutné podporiť rodiny ako zväzok muža a ženy, nie na rodovú rovnosť.

 • Anonym

  Pán Chromík, vďaka za vaše úsilie.
  RM

 • Marta makušová

  Každé zviera vie, koho má pára, nikdy by sa nespárili napr. dvaja kocúri, dva kone, dve mačky, len človek si to akosi v hlave pomiešal.

  Je to choré, veľmi choré

 • Marián Lenner

  Hodnoty overené, prirodzenosť od prírody, zodpovednosť za našu budúcnosť by mali mať prednosť pred momentálnym ideologickým tlakom.

 • Viliam Oberhauser

  Ten kto nepodporuje rodiny zahynie

 • Marta

  Pomoc vyčerpaným rodinám. Návrat otcov i mám zo zahraničia.
  Čistota života celej rodiny (rodičov i detí).
  Charakter rodiny. Nie rozvody.
  Láska v rodine sa tvorí, keď žijú v spoločnej domácnosti a zdieľajú sa. Majú sa radi aj s chybami.

 • Silvia Fecsková

  V našej rodine sme proti rozdeľovaniu peňazí EÚ na rodovú rovnosť. Je to v rozpore s prirodzeným zákonom, ktorý je v každej živej bytosti.
  To, čo predvádza EÚ je pod prirodzeným zákonom, ktorý rešpektujú ešte aj zvieratá. Ba tak ďaleko nedošli ani v Rímskej ríši, ktorá sa rozložila práve nemorálnosť.

 • Lubomír Balvín

  Únia mužov Slovenska – Hnutie pre rodiny a Klub žien a matiek pri ÚMS je najstaršia rodinná organizácia na Slovensku. Má bohaté a nepríjemné skúsenosti s nepriateľmi manželstiev, rodín, otcovstva, materstva, rodenia a výchovy zdravých detí. Preto nesúhlasí s rozdeľovaním peňazí Europskej únie organizáciám páchajúcím genocídnu politiku v EU a SR. Ing. L. Balvín, predseda ÚMS-HPR, Marcela Vetráková, predsedníčka Klubu žien a matiek pri ÚMS

 • Hana Jurisová

  Veľmi prosím našu vládu o podporu mladých rodín!!!!! Čo môže byť krajšie ako funkčná, zdravá a šťastná mladá rodina – otec, mama a deti. Takáto rodina je norma a je normálna. Ďakujem.

 • Imrich Girašek

  Zakladná zmluva EU neuvédza vo svojom znení znenie ako to uvádzajú terajšie dokumenty EU,čo je hrubým porušením zmluvy pôvodného znenia EU a prekrútením ich významu.Tiež porušením Ústavy Slovenskej republiky.Ústava SR deklaruje inštitút rodiny muž,žena a deti.Nasilné a plošné uvádzanie nového systému práva pôsobí v EU deštruktívnym destabilizujúcim desintegrálnym spôsobom a neisťuje občanov EU.

 • Peter

  Nie je správne, ak menšiny chcú viac práv ako väčšiny. Nie je správne, ak sa nepodporujú rodiny, teda spolužitie, ktoré tu bolo odjakživa, ale čosi umelé, sofistikované, čo speje k zániku národa, pretože
  ak dvaja rodičia nesplodia aspoň 2 deti, národ speje k zániku. A dvaja muži to nedokážu, ani dve ženy.
  Jednoducho im to nie je dané. To teda nie je možné preferovať a určovať za priority. Tlačí sa k nám deštruktívna kultúra. Nedovoľme to. Ktosi sa snaží nás rozložiť a rafinovane.

 • Pavol

  Je potrebná akademická diskusia so stúpencami gender ideológie!

 • Dušan

  EÚ sa obracia proti záujmom normálnych ľudí, snaží sa nám vnucovať úplne nenormálne veci, o ktorých pri vstupe vôbec nebola reč.
  Čoraz viac sa uchyľujú k politike nátlaku, sankcií, dezinformácií a prekrúcania skutočností. Smerujú k budovaniu totalitného policajného štátu,
  ktorý potrebuje poslušnú stádo. Treba čo najskôr vystúpiť z EÚ, radšej byť chudobný, ale slobodný a hlavne NORMÁLNY !

 • Marta

  Keď my budeme mlčať, kamene budú kričať…

 • Jana Ivanova

  I agree

 • Vladimír Michalek

  Podporujem rodinu otca a mamu a prispevok pre rodinu s detmi .

 • Dušan Macák

  Manželstvo je jednoznačne zväzok „muža a ženy“ – to ostatné je „iba“vzájomná dohoda potvrdená ústnym sľubom, dohodou a nanajvýš písomnou zmluvou medzi dvoma ženami alebo dvoma mužmi – myslím a verím, že je to rozumnému človeku úplne jasné!!!

 • Andrej

  Vzal som si manželku, ktorej sa časom obajvili vážne psychické problémy. Namiesto pomoci od štátu sa dostala do rúk občianskych združení, ktoré sa otvorene hlásia k radikálnemu feminizmu a všetkým tým genderovým nezmyslom – sú financované najmä z peňazí, o ktoré ide aj v tejto petícii. Výsledkom boli trestné oznámenia, že vraj ja týram manželku aj deti. Nikto ale dodnes nepreveroval manželkine problémy, na mne nič podozrivé nenašli ani keď ma prevetrali niekoľkí súdni znalci. Bez akýchkoľvek serióznych dôkazov mi však zakázali styk s mojimi milovanými deťmi – nikdy by som neveril, že na Slovensku je niečo také možné, že doba triednych nepriateľov a monsterprocesov je dávno za nami. Odvtedy sa dvanásť rokov vláčim po polícii, súdoch, ÚPSVaR, dávno ma oslobodli spod krivých obvinení, ale súd dodnes právoplatne nerozhodol o zrušení bezdôvodného zákazu. Súdim sa, sťažujem, platím právnikov, odborníkov, trápim sa, ale nie je to nič platné. Ani nepriestreľne zdokladované porušovanie zákonov, odborných či etických zásad nie je problémom, keď sú namierené proti otcom. S týmto kontrolné orgány nič nerobia a ani nebudú robiť, kým bude mať v našom štáte tak veľa peňazí a také silné slovo genderová lobby. Kto škodí rodinám, je dnes na Slovensku dôsledne beztrestný, nech by na videozázname týral deti kvôli umelému vyvolaniu príznakov týrania, nech by písal závažné diagnózy bez jediného vyšetrenia, alebo v závažných veciach preukázateľne vedome klamal na polícii a súdoch. Medzičasom som sa spoznal s mnohými inými otcami a niekoľkými matkami v podobnej nespravodlivej situácii, takže nie som nejaká výnimka veľmi uletená od bežnej praxe. Pri tých našich neprávostiach stále dokola narážame na ľudí a organizácie, ktoré obhajujú genderovú ideológiu – je to dobre fungujúca a nepriestreľná sieť zasahujúca všetky súvisiace úrady až po vládu. Oni nie sú len teoretici, ale reálne ubližujú mnohým ľuďom, najmä deťom, ničia spoločnosť, iba sa o tom nesmie na verejnosti hovoriť, lebo sa zákerne skrývajú za pomoc týraným ženám, deťom a LGBT.

 • Marián

  poslanci ako hlasujú. to sú naši zástupcovia

 • Jozef Kolcún

  Pán minister nech si uvedomí, že sa narodil a vyrástol v morálnych a spolčenských hodnotách, ktoré sú morálne a dôstojné človeka bez toho, aby ho dezorientovali kým vlastne je ako ľudská bytosť. Jeho rodičia a ani on to nepovažoval a iste dodnes nepovažuje za svoju diskriminaciu. Preto nech sa nedá ovplyvniť zmätkom, ktorý cieľavedome je pretláčany do povedomia ľudí a cieľom toho je úplne zneistiť a dezorientovať človeka a mohol tak byť ištituciami manipulovaný- dezorientovaný tým, čo je morálne a spoločenský choré

 • Vladimír Repka

  Peklo sa nevie zastaviť, ale my, deti Kráľa vyhráme!!!

 • Miro Repka

  Som zhnusený a zároveň zhrozený z obludy, ktorou sa zdá byť takzvaná Európska únia, presadzujúca hodnoty deviantov, psychopatov a sociopatov a pod honosným názvom ľudských práv šíriaca žumpu barbarských hodnôt, namierenú proti základným kresťanským pravdám a proti najvyššej hodnote ktorou je život.