Pridajte svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše meno sa zobrazí nad komentárom
Váš email sa nebude zobrazovať

Súhlasím so zásadamiPrivacy * for Click to select the duration you give consent until.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

36 názorov na podpis

 • Jano

  Tiez by som bol radsej keby tato moznost normalne spolocensky akceptovana a nebolo by treba specialne vysvetlovanie.

 • Jano

  Suhlasim, zdravemu rozumu neprekaza ako ostatni ludia prezivaju a vyjadruju lasku.

 • Jano

  Cize boh je tiez obcas homosexual? Lebo ludia su.

 • Imrich Girašek

  Boh vo svojej láske k svojmu stvoreniu,stvoril muža a ženu.Povedal množte sa a naplňte zem.Zakonodarca a stvoriteľ.Človek môže prijať zákony aké chce no Boží zámer to nezmení.Nezmenia to žiadné pokusy vyrabať ľudí ako produkty klonovania,či iných technológii,ktoré sú svojím zameraním aj v skrytom zámere proti ľudstvu a ľudskosti.Prosím Vás predstavitelia vlády,parlamentu Vaša zodpovednosť vychádza zo svedomia,ktoré je hlasom Božím vo Vás či ste veriaci ,alebo nie.Zastavte možný na ľuďoch Vám zverených Bohom zodpovednosti krivdy miliónov ľudi občanov z dôvodu v podobe zbavenia dôstojnosti človeka,ktorú mu dal Boh,aby základom rodiny boli Muž a Žena.Tak ako rešpektujeme zákony generované ľudsým zakonodarcom,rešpektujme zákony,ktoré dal NAJVYŠŠÍ.Vyhnime sa trestu Dobrotivého Boha Sodomy a Gomory.Žiadný súd nemôže zmeniť Božské zákony,ale môže priniesť milionom občanom teraz euroobčanom bezpravie vo forme precedensu zhanobenia Božieho ustanovenia a ľudský praktizovaného naplňania rodiny ako základného článku ľudskeho rodu vôbec.To že skupina občanov bude praktizovať spolužitie ako muž a muž,alebo žena a žena to na Božom ustanovení nič nemení,ale nemôže vnucovať miliónom ľudí tradičnej rodiny ako novú formu rodiny a nový status ľudstva.Z tohoto pohľadu by prijatie takého rozhodnutia súdu bolo bezprecedentným zásahom do práv majoritnej väčšiny občanov EU,čo by bolo v priamom rozpore s tým ,že súdy sú ustanovené na dohliadanie spravodlivosti a práv a nie ma uprednostňovanie záujmov jednej skupiny subjektov práva.Precedensom dehonostácie výrokom proti rodine by bolo výsmechom aj Ústave SR v ktorej je zakotvená rodina ako základný článok spoločnosti.Pre veriaceho človeka ,alebo aj neveriaceho praktizujúceho tradičný vzor rodiny by prijatie znamenalo bezprecedentný odklon od prirodzenej od Boha danej úlohy množte sa naplňte zem na skrytý zámer robiť pokusy na ” pestovan픾udi.Veľkým vykričníkom bola výstava ľudských tiel na Inchebe,hoci zákon zakazuje manipuláciu s ľudskými telami ,zjavne nebol záujem na náprave,hoci kompetentní boli upozornení.

 • Peter TESLA

  Takéto nezmysly,môžu vytvoriť len TÍ,Z ktorí neuznávajú BOHA STVORITEĽA a chcú povýšiť ľudské zákony nad prírodné zákony a nad Boží zákon.

 • Mertin Breznan

  Pan Veselský plne s Vami suhlasim, lebo si to myslim od roku 2005.

 • Ano rodina v zväzku muža a ženy je v norme ine nie je v norma !

 • Aj všetkých “iných” občanov sveta musela porodiť žena a na svete neexistuje človek ktorého porodil prirodzeným spôsobom chlap!!! Tí , čo si to myslia že sa to dá, sú extrémne chorí na mozog a musia sa opýtať svojich rodičov ako asi vznikli! Je to všetko choré a neprirodzené a po slovensky priam sprosté.

 • Štefan Patrik Kováč, ThLic

  Príkaz “Ploďte sa a naplňte zem!”, spoločenstvo mužov alebo žien nemôžu splniť, naopak, prehrešovali by sa proti nemu. Kresťania musia byť jednoznační a rázni.

 • Dušan Húska

  Uvedené požiadavky tejto menšiny by mohli v budúcnosti viesť k možnosti účasti na svetových športových podujatiach mužov, ktorí sa cítia byť ženami v súťaži žien. Kto to rozhodne? Alebo to neplatí?

 • Ivan Humeník

  Myslím, že je skvelé že sa robí hoci až teraz. ďakujem organizátorom za ich čas a úsilie.

 • Peter

  Quo usque tandem abutere, Bruxella, patientia nostra?

 • Maria

  Proti prirode a Bohu sa nesmie ist

 • stano

  Ale tieto dve veci nejde oddeliť. Akonáhle by sme uzákonili registrované partnerstvá, tak by nasledovala z ich strany súdna žaloba o tom že sa cítia diskriminovaní, keď si nemôžu adoptovať deti. A súd by im na základe “nediskriminovania” udelil právo na adoptovanie detí. Toto sa stalo všade, kde registrované partnerstvá prijali.

 • Mária

  …”CHRÁŇ NÁM MRAVY,CHLIEB A REČ,DAJ NECH VLASTI NEUŠKODÍ ANI BIEDA?ANI MEČ”….

 • Pavol

  Je na čase vystúpiť z EÚ. Musíme sa rozhodnúť, či dáme prednosť Bohu a či mamone. To je celý problém.

 • lubomir

  treba sa postaviť proti tomu!proti manželstvu osôb rovnakého pohlavia.
  manželstvo je zväzok muža a ženy!
  prečo sa táto podpisová akcia robí na poslednú chvíľu? čo ste robili doteraz ?

 • Erika

  BOH stvoril muža a ženu na svoj obraz, na boží obraz ich stvoril !!!!!

 • Andrej Veselský

  Vstup do EU ako spoločenstva rovnoprávnych NÁRODOV bol za podmienok, že budú plne rešpektované kultúrne, náboženské, národné tradície každého člena – štátu, národa preto žiadny diktát nemôže byť – ak áno to je začiatok novej diktatúry, ktorú sme my zažili (oni nie) a na čo sme my veľmi citlivý! Aj pre takéto nezmyselné zasahovanie vznikol BREXIT a ak to chcú provokovať je treba už začať aj SLOVEXIT!!

 • František

  Zdravý rozum musí zvíťaziť.

 • Peter

  Nerad by som vysvetloval dcere, preco sa jej pani ucitelka vydala za pani riaditelku…

 • som za zachovanie našej ústavy, trvalé manželstvo dvoch ľudí muža a ženy.

 • Boží zákon je nad všetkými ľudskými zákonmi. Mravec chce poštípať slona.

 • MUDr. Milan Hlubek

  Som za registrované partnerstvo,pretože nikto nezabráni, aby svoje “vzťahy” neprevádzali za dverami svojich spální, ale rezolútne odmietam adopciu detí !

 • pek

  Vystupit z EU a byt opat suverennym statom s pravom a moznostou sami rozhodovat. Aj tak len platime uradnikov v Bruseli a prinasa to pramalo a berie starsne vela! Rodiny sa rozbijaju aj vdaka Bruselu, praca a plat len na zapade, chlapi daleko, zeny a deti same, toto som nechcel dosiahnut v EU. Chcem byt s mijimi 4 detmi a skvelou manzelkou, ale situacia doma mi to neumoznuje. Vysoke ceny a nizka mzda. Chceme dat detom vzdelanie a to co je bezne k zivotu. Boh zehnaj tento svet! amen

 • Miro

  …všetko proti prírode príroda vráti…

 • Delfin

  Manželstvo muža a ženy je svojou existenciou jedinečné, nenahradí ho žiadna forma spolužitia osôb rovnakého pohlavia. Osoby rovnakého pohlavia, ktoré si nárokujú pomenovanie svojich foriem spolužitia ako manželstvo sa míňajú v podsatate pojmu manželstva, ktorý vymedzuje trvalý záväzok spoločného života pre muža a ženu. Manželstvo je spoločensky uznávaný status, platforma, na ktorej prebieha spoločný život muža a ženy podľa svojho poriadku vecí. Ukazuje sa, že tento presne vymedzený sociálny konštrukt je tŕňom v oku totalitárnym gender skupinám, ktorým sa nedarí redefinovať ženy na mužov a mužov na ženy plošne a s konečnou platnosťou, naviac nezdar na tomto poli je hnacím motorom k vytvoreniu celoeurópskej ilúzie, že súžitie osôb rovnakého pohlavia má právo nazývať sa manželstvom. Preto je potrebné proti tomu pozdvihnúť hlas a zabrániť tomu, aby politici opantaní touto ilúziou konali v rozpore s ústavou SR.

 • Prírodné zákony sa nedajú zmeniť..

 • Anton

  Aj náš PÁN vyhlasoval iba muža a ženu za manželov.